FCPK Bytów

Mapa strony Polityka Cookies

Kontakt

FCPK Bytów Sp. z o.o.
ul. Lęborska 26
77-100 Bytów
tel. +48-59-822-9700
fax +48-59-822-9701
zobacz lokalizację

Sekretariat:
office@fcpk.pl
fax +48-59-822-9702

KRS 0000157866, Sąd Rejonowy w Gdańsku,  VIII Wydział Gospodarczy;

NIP: 842-000-45-81

Kapitał zakładowy: 1.412.500,00 PLN

 

FCPK Bytów Sp. z o.o. OZ Kielce
ul. K.Olszewskiego 6
25-663 Kielce
tel. +48-41-347-5300
fax +48-41-347-5301
zobacz lokalizację

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

fax +48-59-822-9701 

Anetta Burnicka   
  a.burnicka@fcpk.pl +48-59-822-9720
Kierownik
   
Irena Kaszkowiak   i.kaszkowiak@fcpk.pl +48-59-822-9721
Magdalena Cyrson   m.cyrson@fcpk.pl +48-59-822-9722
Małgorzata Sierzputowska   m.sierzputowska@fcpk.pl +48-59-822-9723
Wioleta Wronek-Borowska   w.wronek-borowska@fcpk.pl +48-59-822-9724
Agnieszka Król   a.krol@fcpk.pl +48-59-822-9725
Magdalena Płuciennik    m.pluciennik@fcpk.pl  +48-59-822-9727
Alicja Jasiulewicz    a.jasiulewicz@fcpk.pl   +48-59-822-9729

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 17:00.

Dni wolne od pracy w 2017 roku, w których nasz zakład jest zamknięty:

25.12.2017  Poniedziałek Boże Narodzenie
26.12.2017  Wtorek Boże Narodzenie



 Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza.

* - pole obowiązkowe


 

Wstecz